Produkujemy ze szlachetnej stali kwasoodpornej

Jesteśmy producentem wyrobów ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej. Ze względu na właściwość stali w głównej mierze wykonujemy produkty w branży gastronomicznej, piekarniczej, cukierniczej i medycznej. Zajmujemy się produkcją oryginalnych i nowoczesnych okapów, masywnych kloców masarskich, przydatnych uchwytów do wycieraczek, sprzętu medycznego, gastronomicznego i wielu innych.

Tworzymy nowoczesny design ze stali nierdzewnej
Wykonujemy również oryginalne produkty dla innych branż, posiadające wysoką designerską prezencję. Realizujemy niestandardowe projekty, które czasami trudno sobie nawet wyobrazić. Tworzymy ekskluzywne produkty na specjalne zamówienie klienta z gwarancją dobrego smaku, jakości i elegancji.

Etapy produkcji
W toku produkcji wykonujemy gięcie blachy, spawamy aluminium oraz wykonujemy obróbkę wibrościerną. Jesteśmy otwarci na indywidualne i nietypowe zamówienia klientów.

Mamy bogate doświadczenie
Istniejemy na rynku polskim od 2010 roku i od początku dynamicznie się rozwijamy, nieustannie wprowadzając do bloku produkcyjnego nowe realizacje. Proponujemy nowości konstrukcyjne i stylistyczne naszych wyrobów.

Zapewniamy wysoką jakość naszych usług
Od początku działalności przywiązujemy ogromne znaczenie do wysokiej jakości produktów oraz kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta. Aby to osiągnąć firma nieustannie inwestuje w swój rozwój poprzez ciągłe zwiększanie kwalifikacji pracowników, unowocześnianie parku maszynowego oraz poprzez wprowadzanie do procesów produkcyjnych i zarządzania najnowszych technologii informatycznych.

Produkty naszej firmy są ergonomiczne, trwałe oraz posiadają wysoką estetyką wykonania. Materiały wykorzystywane do produkcji i sposób wykonania umożliwiają łatwe utrzymanie czystości i wygodę podczas wieloletniego użytkowania.

Nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego, małych, średnich i dużych firm, podmiotów gospodarczych oraz instytucjonalnych.

Skontaktuj się z nami już dziś i postaw na ergonomię i wysoką jakość realizowanych produktów. Zadzwoń  606 222 982 lub napisz info@metalprodukt.com.pl