Profesjonalne zaplecze technologiczne
Projekty wykonujemy na 6-osiowej maszynie z numeryczną strzałką ugięcia CNC oraz dzielonymi stemplami i dzielonymi matrycami.  Możemy wykonać gięcie stali czarnej – do grubości 6 mm oraz stali nierdzewnej – do grubości 3 mm.

Projektowanie odbywa się komputerowo. Nasze produkty są precyzyjnie wykonane, ponieważ mamy nowoczesne zaplecze techniczne. Możemy wykonać dla Ciebie gięcia jakich potrzebujesz, w pełni dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
Proces gięcia blach, realizowany przez naszą firmę, polega na stałej zmianie kształtu materiału. Zachowujemy trwałość i spójność procesu produkcji, co zapewnia 100% zadowolenie klienta. Gięcie blach wykonuje się na gorąco lub zimno przy użyciu nowoczesnych maszyn.

Precyzyjny proces produkcji
Skuteczne gięcie blach realizujemy na nowoczesnej prasie krawędziowej. Maszyna ta to połączenie innowacyjnej techniki z precyzją. Została wyposażona w automatyczną kontrolę kąta gięcia blachy. System wykonuje stałe pomiary i reguluje proces do uzyskania właściwego kąta. Zapewnia bezproblemowe gięcie blach od zaprogramowania do właściwego gięcia. Wyróżnia się wysoką dokładnością, dynamiką osi, intuicyjnym programowaniem.

Laserowa precyzja podczas wycinania
Wycinamy laserem dowolne kształty i wymiary na Twoje specjalne życzenie, np. okręg, półokręg i inne szerokie układy. Nasze profesjonalne działania nie naruszają właściwości fizycznych używanych materiałów. Stosujemy nowoczesne rozwiązania pozwalające na precyzyjny proces gięcia blach, uzyskiwanie pożądanego kształtu i późniejsze użytkowanie blachy. Wykorzystywane przez nas specjalistyczne maszyny zapewniają niezwykłą dokładność oraz wydajność. Zawsze realizujemy zadania w zgodzie z potrzebami danego Klienta.

Masz pytania? Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń lub napisz do nas: tel. 606 222 982, e-mail info@metalprodukt.com.pl