Parametry techniczne
Obróbka wibrościerna odbywa się na profesjonalnej maszynie wibrującej złożonej z silnika oraz bębna wibrującego, od którego wrzucamy specjalistyczne ścierniwo w postaci kamyków o różnych kształtach. Jest w niej katalizator w kształcie chemii.

Obróbka wibrościerna powoduje gratowanie ostrych krawędzi. Wszystko jest w miarę jednostajne, zachowane jest R1.Stosujemy odpowiednią chemię. W tej maszynie obrabiamy wyłącznie stal szlachetną, aby uniknąć efektu plam korozyjnych oraz zapewnić produkcji jak najwyższą jakość. Bęben jest 80-litrowy, nie wpuszczamy w niego dużych detali, a raczej małe przedmioty,  których rozmiar nie przekracza wartości 170mm x 100mm x 100mm

Krótki czas wykonania
Nie trać już czasu na mozolne i pracochłonne gratowanie
Procesy aluminiowe trwają od 7 minut do godziny. Nie musisz już tracić czasu na mozolne i pracochłonne gratowanie.  Zamawiając obróbkę wibrościerną w naszej firmie możesz bardzo szybko uzyskać precyzyjną obróbkę dziesiątków produktów jednocześnie, a swój cenny czas wykorzystać na inne prace.

Gwarancja dobrej jakości
Technologia obróbki wibrościernej  jest procesem opartym na chemiczno-mechanicznej obróbce wykańczania powierzchni. W czaszy roboczej urządzenia do wykańczania wibracyjnego znajdują się detale, media, woda i płyn technologiczny, które są wprawiane w ruch przez system napędu wibracyjnego. Powoduje to stały wzajemny ruch mediów i obrabianych detali. Wzajemne oddziaływanie wody, mediów, płynu technologicznego i urządzenia daje rezultat w postaci pożądanego wykończenia powierzchni. Wykańczanie wibracyjne jest sprawdzoną, wysokowydajną formą wykańczania powierzchni. Korzystamy z szerokiej palety możliwości technologicznych obróbki, idealnie dostosowanych do Twoich potrzeb.

Zacznij oszczędzać Swój czas i zleć nam obróbkę swoich elementów. Zadzwoń teraz lub napisz do nas: tel. 606 222 982, e-mail info@metalprodukt.com.pl